Wernisaż prac malarskich uczestników zajęć malarskich Hanny Gancarczyk

24 maja : 18:00 20:00


Zapraszamy na Wernisaż prac malarskich uczestników zajęć malarskich prowadzonych w DK w Żabiej Woli przez instruktorkę – Hannę Gancarczyk.
Hanna Gancarczyk, artysta plastyk, maluje od dzieciństwa. Pierwszy jej obraz, który zwrócił uwagę nauczycieli powstał, gdy miała 10 lat. Namalowała wówczas swoją mamę, jak przygotowywała obiad. Pierwszymi nauczycielami byli: prof. Lech Majewski i prof. Marian Czapla z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W 1993r. otrzymała dyplom z wyróżnieniem na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych, kierunek pedagogiczny.

Po ukończeniu studiów zajmowała się własną twórczością i jednocześnie uczyła plastyki w szkołach podstawowych, średnich i pomaturalnych. Prowadziła zajęcia z technik plastycznych na Wydziale Polonistyki Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku.

Miała wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.

Od 2014 roku prowadzi warsztaty plastyczne w GCK Powozownia w Radziejowicach, cały czas sama maluje i wraz ze swoimi podopiecznymi eksponuje prace na różnych wystawach.

Od roku 2022 prowadzi warsztaty malarskie, rysunkowe i rzeźbiarskie w Domu Kultury w Żabiej Woli.Dom Kultury w Żabiej Woli / Warszawska 27 / 24 05 2024 / 18:00

Dom Kultury w Żabiej Woli

Warszawska 27
Żabia Wola, Mazowieckie 96-321 Poland
+ Google Map
Skip to content