MUZYKA i LITERATURA polskich dworów i pałaców

12 listopada, 2023 : 16:00 16 grudnia, 2023 : 22:00

Zapraszamy na wieczór muzyczno-literacki, który zabierze nas do czasów polskiego romantyzmu… Na fortepianie historycznym zabrzmi muzyka polskich kompozytorów XIX wieku w wykonaniu Marka Toporowskiego – w programie utwory Michała Kleofasa Ogińskiego, Józefa Elsnera i Fryderyka Chopina. W interpretacji Krzysztofa Gosztyły usłyszymy fragmenty „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.

12 listopada 16:00 / Dom Kultury w Żabiej Woli / Warszawska 27

WSTĘP WOLNY

_____________

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Fuduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Organizacja: Fundacja Przyjaciele Muzyki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Art Deco Group

_____________

Mając na względzie wypełnienie prawnego obowiązku informacyjnego wynikającego z art.13 RODO, Dom Kultury w Żabiej Woli będący Administratorem danych w ramach realizowanego wydarzenia o charakterze otwartym i swobodnym uczestnictwie osób informuje, że wizerunek oraz zachowania behawioralne uczestników będą utrwalane z wykorzystaniem systemu monitoringu wizyjnego oraz przez upoważnionego pracownika Domu Kultury w ramach przygotowywanych materiałów informacyjno – promocyjnych z wydarzenia. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone zgodnie z ogólną klauzulą informacyjną (dostępną do zapoznania w zakładce RODO na podmiotowej stronie WWW. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować pod adresem iod@cdkp.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych.

Dom Kultury w Żabiej Woli

Warszawska 27
Żabia Wola, Mazowieckie 96-321 Poland
+ Google Map
Skip to content