FINISAŻ grupy GARAŻOWNIA

30 listopada : 18:00 15 grudnia : 22:00

Zapraszamy na finisaż wystwy nieformalnej grupy GARAŻOWNIA

W skład grupy wchodzą byli członkowie Grupy Malarskiej Powozownia, uczestnicy warsztatów malarskich w Domu Kultury w Żabiej Woli oraz wszyscy, których łączy miłość do uprawiania sztuki. Historię grupy Garażownia można prześledzić, odwiedzając profile fejsbukowe inicjatorki powstania grupy Hanny Gancarczyk, Grupy Malarskiej Powozownia (z okresu do 11.07.2023 r.) oraz aktualny adres – Grupa Malarska Garażownia.
Pomysłodawczyni przedsięwzięcia tak przedstawia Garażownię:

Jesteśmy grupą nieformalną, członków tej grupy łączy miłość do sztuki, kultury i potrzeba tworzenia. Należą do tej grupy artyści profesjonalni i amatorzy w wieku od 9 lat wzwyż. Członkowie grupy w większość wykonują zawody, wydawałoby się, nie mające nic wspólnego ze sztuką, ale potrzeba malowania jest tak silna, że po pracy siadają przy sztalugach i tworzą swój własny świat pełen marzeń, ciepła i miłości – świat, w którym mogą śmiało wypowiedzieć swoje myśli i poglądy, nie bojąc się wyśmiania i złośliwości. Jest to ich własny świat ciszy, miłości i spokoju – tu nikt ich nie będzie krzywdził.
Malujemy w domu, w plenerze, tam gdzie nas zaproszą. Razem zwiedzamy muzea i wystawy. Mamy dużo planów – na pewno znowu Jazdów – Rotacyjny Dom Kultury, wyjazd plenerowy do Zakopanego i dużo wystaw!
Zapraszamy na naszą wystawę do Domu Kultury w Żabiej Woli.


30 listopada 18:00 / Dom Kultury w Żabiej Woli / Warszawska 27

WSTĘP WOLNY

Dom Kultury w Żabiej Woli

Warszawska 27
Żabia Wola, Mazowieckie 96-321 Poland
+ Google Map
Skip to content