ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL!

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU Domu Kultury w Żabiej Woli powstał w 2018 r. z inicjatywy ówczesnej dyrektorki Domu Kultury – Aleksandry Liwińskiej. Uroczysta inauguracja odbyła się 4 stycznia, a więc właśnie ten zimowy miesiąc jest dla UTW czasem świętowania.

Od początku istnienia uniwersytet miał bardzo liczne grono słuchaczy. Mimo trudnego okresu pandemii przetrwał i dziś nie tylko ma się dobrze, ale jest w naprawdę świetnej formie! Seniorzy Gminy Żabia Wola coraz chętniej zaglądają do Domu Kultury i uczestniczą w interesujących ich zajęciach. Oprócz proponowanych przez UTW wykładów słuchacze mają do wyboru zajęcia pilatesu z elementami jogi, naukę języka angielskiego oraz wykłady plenerowe, wycieczki i wyjazdy do teatrów i muzeów. Chętni mogą również dołączać do grup artystycznych – teatralnej i wokalnej.

13 stycznia będziemy obchodzić piątą już rocznicę powstania uniwersytetu, a uświetnią ją występy naszych Seniorów – chóru Do Re Mi Re oraz Grupy Teatralnej Trzeci Dzwonek. Za ich sprawą przeniesiemy się w czasie, słuchając poezji oraz pięknych piosenek stworzonych w okresie 20-lecia międzywojennego.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odbycia tej sentymentalnej podróży wspólnie z nami.

◾️ 13 stycznia 2023 | 18:00