Wakacyjną Przygodę czas zacząć!

Drodzy Uczestnicy zajęć i wydarzeń organizowanych przez Domu Kultury w Żabiej Woli!

Jak Państwo wiedzą instytucje kultury, są stopniowo „odmrożone”. Możemy podejmować nasze działania statutowe z zachowaniem koniecznych reżimów sanitarnych.

Zanim to jednak nastąpi, musimy wdrożyć wszystkie procedury bezpieczeństwa.

Procedury wznawiania działalności domów i ośrodków kultury zalecają utrzymanie w możliwie jak największym stopniu działalności statutowej w sieci.

Dzięki środkom pozyskanym z projektu „Kultura w sieci” od 20 maja br. realizujemy cykl warsztatów i wykładów online. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi „zdalnymi” propozycjami, dostępnymi na naszej stronie internetowej, koncie YouTube i profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Pora jednak przejść do bardziej bezpośredniej pracy.

Od połowy czerwca proponujemy zajęcia dla grup artystycznych (Wesołe Rzępoły, Chórek BasTa, zespół DoReMiRe i grupa teatralna „Trzeci Dzwonek”) , których celem będzie przygotowanie m.in. programu na  1 sierpnia -„Niezakazane piosenki”

Zapraszamy również dzieci i młodzież do udziału w naszym tygodniu „Wakacje z Kulturą” w dniach 29 VI – 3 VII. W tym roku wyjątkowo nie będą to wakacje „wyjazdowe” lecz stacjonarne-plenerowe, ale na pewno dostarczą wielu ciekawych wrażeń i nowych doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta wakacyjną.

Dyrektor  i Pracownicy Domu Kultury w Żabiej Woli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *