Wakacje czas rozpocząć!

W pierwszym tygodniu wakacji zaproponowaliśmy uczestnikom naszych kolonii zajęcia w czterech grupach tematycznych. Osoby lubiące scenę zaprosiliśmy do udziału w zajęciach teatralnych. Na tych, którzy lubią świat barw i kolorów, czekały spotkania z malarstwem i rysunkiem. Osoby lubiące ruch i zabawę z radością korzystały z zajęć ogólnoruchowych i brały udział w grach sprawnościowych. Grupa “szaleńców”, która chciała spróbować swoich sił w tym, co niezwykłe, przez tydzień szlifowała swoje umiejętności na spotkaniach ze sztuczkami cyrkowymi (niektórzy w krótkim czasie opanowali dość trudną sztukę utrzymywania równowagi w ekstremalnych sytuacjach).

Nasze “Wakacje z Kulturą” sfinalizować miały pokazy efektów pracy poszczególnych zespołów. Niestety pogoda pokrzyżowała nasze plany. Na szczęście mieliśmy asa w rękawie w postaci występu iluzjonisty – odwiedził nas p. Dominik Spętany, znany chociażby z programu “Mam talent”. Nasz gość oczarował wszystkich swoimi umiejętnościami wywoływania małych scenicznych cudów.

Po zakończeniu naszych spotkań pozostało nie tylko wspomnienie – nieopodal placu zabaw można zobaczyć wspaniałe kwiaty zdobiące nasz płot: to efekt pracy uczestników zajęć plastycznych.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.