Biegać każdy może

Sportowe zmagania rozgrywały się na terenie otaczającym nasz zabytkowy dworek oraz – dzięki przychylności p. Szulczyków – na terenach przyległych do ulicy Parkowej. Do sportowych zmagań zgłosiło się 121 uczestników. Sportowy duch towarzyszył każdemu z ośmiu biegów, przewidzianych dla roczników od 2005 do 2016 włącznie, a także pionierskiemu “przedbiegowi” samorządowców, którzy wpadli jednocześnie na metę z radosnymi minami.

Listę zwycięzców poszczególnych biegów opublikowaliśmy w załączniku (galeria).

Szczególne podziękowania należą się Wolontariuszom – młodzieży szkolnej z klas VII i VIII ze szkół podstawowych w Józefinie i Ojrzanowie. Dzięki ich zaangażowaniu całość imprezy mogła zostać sprawnie przeprowadzona. Dziękujemy opiekunom szkolnych grup wolontariuszy: p. Marcie Pater i p. Joannie Krawczyk, a także członkom Rady Sportu: p. Annie Musze i p. Wojciechowi Granicy za bezinteresowną pomoc. Dziękujemy p. Darii Kosiak – Migdzie za muzyczną rozgrzewkę naszych zawodników. Wielkie kumkające podziękowania należą się również anonimowej, aczkolwiek dorodnej Zielonej Żabie (i jej pomocniczce), towarzyszącym każdemu biegowi i częstującym słodkościami.

Nasza impreza nie odbyłaby się bez wsparcia sponsorów nagród i pakietów startowych dla zawodników: Poczcie Polskiej, Bankowie Spółdzielczemu w Białej Rawskiej i firmie BadaPak z Bieniewca oraz Samorządowi Gminy Żabia Wola.

Przed nami kolejna edycja zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wykłady dla studentów żabiowolskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury w Żabiej Woli (szczegóły na naszej stronie internetowej). Zapraszamy wszystkich – warto do nas przybiec!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.