Bieg to zdrowie!

            W minioną sobotę, 2 października, na terenie Domu Kultury w Żabiej Woli odbył się kolejny (już szósty!) Bieg z Żabką.

Na starcie pojawiło się 80 zawodników w wieku od 5 do 14 lat, próbujących swych sił na dystansach od dwustu metrów do jednego kilometra.  Najbardziej oblegane były biegi w kategoriach najmłodszych (5-8  lat). Niestety, uczestników biegów na najdłuższych dystansach było niewielu – mamy jednak nadzieję, że w przyszłym roku niestraszna będzie pogoda, a sprawność po okresie pandemii zostanie rozbudzona i zarejestrujemy większą liczbę deklarujących swój aktywny udział w naszych biegach. Wszystkim Zawodnikom dziękujemy za udział, zaangażowanie i dobrą zabawę popartą symbolicznym medalem i słodkim pakietem z niespodzianką.

Skoro o nagrodach mowa, chcemy podziękować wszystkim naszym Sponsorom: LGD Ziemia Chełmońskiego, Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej z siedzibą w Żabiej Woli, Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, KRUS w Żyrardowie, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i miejscowe firmy Loge Pack i GreenYard wspólnie umożliwiły stworzenie bogatych pakietów i nagród dla wszystkich zawodników. Dziękujemy także naszym Włodarzom: Piotrowi Rybce – Wójtowi Gminy Żabia Wola, Annie Filipowicz – Przewodniczącej Rady Gminy w Żabiej Woli i Dariuszowi Dąbrowskiemu – Radnemu Powiatu Grodzisk Mazowiecki –  za bony podarunkowe dla wylosowanych uczestników biegów. Wyjątkowe podziękowania kierujemy także na ręce naszych Wolontariuszy z MDP w OSP Skuły i OSP Żelechów – jesteście niezastąpieni!

Wszyscy przybyli tworzyli atmosferę dobrej zabawy, kibicowania zawodnikom w ich poczynaniach biegowych, a najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni i popcornu. Warto zauważyć, że pogoda dopisała i nikomu nie pokrzyżowała szyków w zmaganiach rywalizacyjnych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, wkład pracy i bezinteresowne zaangażowanie.  Czekamy na Was w przyszłym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *