Relacja z wyjazdów „Ferie z Domem Kultury”

W poniedziałek pojechaliśmy do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, zwiedzaliśmy Plan Filmowy a także wystawę kostiumów historycznych oraz braliśmy udział w warsztatach kostiumowych.

Drugiego dnia zawitaliśmy do Teatru Wielkiego. Zwiedzaliśmy kulisy teatru a także uzyskaliśmy odpowiedź na pytanie: Co kryje w  sobie ten Gmach?

We środę odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, gdzie dzieci mogły zapoznać się z wieloma ciekawymi instalacjami i urządzeniami wykorzystującymi różne zjawiska fizyczne i chemiczne.

Czwartego dnia znaleźliśmy się w centrum stolicy czyli w Pałacu Kultury i Nauki a dokładnie w Teatrze „Lalka” na spektaklu pt: „Krawiec Niteczka” i poznaliśmy kulisy i garderoby.

W piątek pojechaliśmy do Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, zwiedzaliśmy muzeum a także uczestniczyliśmy w warsztatach w kuźni i z robienia biżuterii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.